Lajmet

Një guidë për ndërtimin e zyrës perfekte të punës në shtëpi (Infografik)

Publikuar , 05 Dhjetor 2015
0
Një guidë për ndërtimin e zyrës perfekte të punës në shtëpi (Infografik)

9-ways-to-create-a-productive-home-office-Recovered2Për ca njerëz, të punuarit në shtëpi është një propozim tundues. Do të punonit në një ambjent pune më të rehatshëm se çdo vend tjetër siç është shtëpia juaj.

Por për një pjesë të madhe të njerëzve, të punuarit në shtëpi do të thotë më pak produktivitet. Dhe në një farë mënyre kanë të drejtë.

E rëndësishme është një zyrë pune në kushte shtëpiake e dizenjuar për produktivitet. Infografiku i mëposhtëm ofron ca këshilla të dobishme dhe vjen i përshtatur në gjuhën shqipe nga PCWorld Albanian. (PCWorld Albanian)

Made.com

9-ways-to-create-a-productive-home-office-Recovered

LEXO EDHE:  Ja përgjigja e Android ndaj AirDrop në iOS

Lajmet e fundit>