Lajmet

Një pamje vizuale e historisë së Microsoft Office (Infografik)

Publikuar , 24 Tetor 2015
0
Një pamje vizuale e historisë së Microsoft Office (Infografik)

OfficeHistory-644x373A ekziston ndonjë softuer tjetër po aq popullor sa Microsoft Office? Nëse keni përdorur ndonjëherë një kompjuter padyshim keni përdorur të paktën një prej aplikacioneve të kësaj suite produktiviteti.

A keni shkruar diçka në Word apo keni punuar me formula në Excel? Kjo është suita e Office.

Por kur filloi historia e Office? Si ka ndryshuar përgjatë viteve? Infografiku i mëposhtëm paraqet një pamje vizuale të histories së softuerit më popullor të produktivitetit në planet. (PCWorld Albanian)

MicrosfotTraining.net

the-evolution-of-microsoft-office-improvements

LEXO EDHE:  Busulla.com, platforma inovative e cila përmbush nevojat e studentëve dhe bizneseve

Lajmet e fundit>