Lajmet

Një person shprehu dëshirën të “martohet” me Macbook-un e tij të mbushur me pornografi

Publikuar , 10 Maj 2014
0
Një person shprehu dëshirën të “martohet” me Macbook-un e tij të mbushur me pornografi

apple-macbook-pro-702x336Një person nga Florida bëri përpjekje që të “martohet” me Macbook-un e tij të mbushur me përmbajtje pornografike gjatë kësaj jave. Chris Sevies tha që ai ra në dashuri me pajisjen dhe parapëlqente që “të bënte seks me të më tepër se sa me të gjithë personat ose gjërat e tjera.”

Gjykata që e shqyrtoi rastin ishte mjaft e pakënaqur dhe në shpejtësi e refuzuan këtë kërkesë të pazakonshme. “Ndoshta lëvizja është satirike. Ose ndoshta është larguar thjesht nga realiteti. Sido që të jetë, përpjekja nuk ka vend në këtë gjyq.” Lamarr Wilson ka përgatitur një video në lidhje me këtë rast në episodin e kësaj jave të serisë së vet Socially Awkward, apo në shqip I pavolitshëm në Shoqëri, të cilin mund ta shihni më poshtë. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”Znv0I5M47xw”]

LEXO EDHE:  Apple tërheq nga tregu modelet "low-cost" të MacBook

Tags >

MacBook
Lajmet e fundit>