Analiza

Njihuni me 250 pajisjet që u prezantuan ne CES (Video)

Jan 13 2015
0 Shpërndarje
Njihuni me 250 pajisjet që u prezantuan ne CES (Video)

2014-01-12-CES2014Duke qenë se eventit prestigjioz CES i erdhi fundi, ne po ju ofrojmë një video prej tre minutash ku janë përmbledhur 250 pajisjet që u prezantuan gjatë këtij eventi. Video është e shoqëruar me fragmente nga eseja e Walter Benjamin 1936 ‘The work of art in the age of mechanical reproduction’ për arsye se CES është një simbol i ndryshimeve kulturore përtej ekraneve me prekje dhe pajisjeve inteligjente. (PCWorld Albanian)

Lajmet e fundit>