Ja se si

Njihuni me softuerin që incizon punën tuaj në Windows

Publikuar , 01 Prill 2013
0
Njihuni me softuerin që incizon punën tuaj në Windows

oCamWindows iu mundëson që vetëm të merrni pamje të tërë ekranit dhe t’i ruani për më vonë dhe vegla e tij për incizim të punës në kompjuter nuk ofron si rezultat një skedar të standardit të një videoje.

oCam është një vegël pa pagesë që i zgjidh të dy këto probleme.

Gjatë funksionimit me një kuti të gjelbër mbulon pjesën e ekranit, të cilës ju mund t’ia ndryshoni madhësinë si dhe ta zhvendosni sipas dëshirës.

Butoni nën kuti do të marrë një pamje të një pjese të caktuar dhe do ta vendos atë në një folder oCam brenda My Documents.

Nëse dëshironi për shembull të ndihmoni ndonjë të afërm apo ndonjë mik, atëherë ju thjesht mund ta incizoni punën tuaj brenda kutisë së gjelbër dhe zgjidhni më pas video codec-ët. oCam është pa pagesë dhe mund të shkarkohet që tani. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Interneti "çmendet" nga prezantimi më i fundit i Microsoft

Tags >

windows