Harduer

Njihuni me specifikat e Samsung Galaxy S5

Publikuar , 25 Shkurt 2014
0
Njihuni me specifikat e Samsung Galaxy S5

galaxy-s5-colors-8Samsung Galaxy S5 tashmë është prezantuar zyrtarisht, por për ata që duan të hyjnë më në detaje për të ekzaminuar këtë pajisje dhe harduerin e saj në kemi bërë gati një listë të gjatë të specifikave të Top Smartfonit më të mirë të kompanisë Samsung.

Specifikat e Samsung Galaxy S5 (PCWorld Albanian)

Specifaika s5

LEXO EDHE:  Këllëfët LED të Samsung për Galaxy S10 shfaqin njoftimet në pjesën e pasme

Lajmet e fundit>