Blog

Njihuni me Youtuberin 7 vjeçar i cili fitoi 22 milion dollarë vitin e kaluar

Publikuar , 06 Dhjetor 2018
0
E gjitha ajo që bën Ryan është të marrë një lojë dhe ta shikoni teksa luan me të deri ditën tjetër kur merr diçka më të re. Njihuni me Youtuberin 7 vjeçar i cili fitoi 22 milion dollarë vitin e kaluar

Ryan është një Youtuber 7 vjeçar i cili është rënditur nga Forbes si një prej yjeve më të paguar të Youtube. Aktualisht ai numëron 17 milion abonentë dhe videot e tij janë parë 25 miliardë herë.

Puna e tij është bëjë vështrimet lojërash. Kanali i tij në Youtube quhet Ryan ToysReview.

E gjitha ajo që bën Ryan është të marrë një lojë dhe ta shikoni teksa luan me të deri ditën tjetër kur merr diçka më të re.

Në Qershor të 2018-ës u tha se ai kishte fituar 22 milion dollarë /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Shitet rrjeti social që i ka rezistuar konkurrencës së Facebook ndër vite