Harduer

OnePlus 5 prezantohet këtë Verë

Publikuar , 05 Maj 2017
0
Lajmi vjen nga vetë OnePlus e cila konfirmoi për the Verge duke mos dhënë më shumë detaje. OnePlus 5 prezantohet këtë Verë

Ashtu siç pritej OnePlus 5 do të debutojë këtë vetë. Lajmi vjen nga vetë OnePlus e cila konfirmoi për the Verge duke mos dhënë më shumë detaje.

Nëse po pyesni se çfarë i ndodhi gjeneratës së katërt, ky numër konsiderohet si i pafat në vendet aziatike sepse korrespondon me fjalë “vdekje.” Si i tillë shumica e kompanive në këtë kontinent e anashkalojnë këtë numër.

Duke pasur në konsideratë OnePlus 3T, OnePlus 5 është telefoni i pestë i kësaj serie. Pak dimë për telefonin përveç spekulimeve të cilat thonë se do të ketë bateri 3,600 mAh, 6GB RAM dhe Snapdragon 835. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Bashkimi Evropian dëshiron të rregullojë inteligjencën artificiale por nuk e di sesi

Tags >

OnePlus