Harduer

Optoma P1 Laser është një projektor 4K për shtëpitë

Jan 7 2019
0 Shpërndarje
P1 Smart 4K UHD Laser Cinema nuk është thjeshtë një projektor lazer sepse vjen me Amazon Alexa dhe Google Assistant. Optoma P1 Laser është një projektor 4K për shtëpitë

Projektori i fundit Optoma i bashkohet konkurrentëve të HiSense dhe LG me një projektor 4K.

P1 Smart 4K UHD Laser Cinema nuk është thjeshtë një projektor lazer sepse vjen me Amazon Alexa dhe Google Assistant.

Falë dy asistentëve mund të kontrollohet me zë. Gjithashtu vjen me audion NuForce Dolby Digital 2.0 të integruar.

P1 mund të projektojë një ekran 120-inç me fuqi shkëlqimi prej 3,000 lumens.

Gjithashtu është kompatibël me HDR10 dhe HLG.

Në shitje del në tre mujorin e dytë të vitit me çmim marramendës prej 3,000 dollarësh. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Opera lançon një portofol kriptomonedhash

Tags >

Optoma
Lajmet e fundit>