Lajmet

Organizoni Google Reader-in të përqendruar në fotografi

Publikuar , 24 Shkurt 2013
0
Organizoni Google Reader-in të përqendruar në fotografi

Gogole reader previewNdoshta njëra nga rrugët më të mira për të shkuar përgjatë shumë blogjeve mbetet Google Reader, por nuk ka qenë vend edhe aq i këndshëm për lexim.

Shtojca Grid Preview për Chrome e bën shfletimin përgjatë këtyre blogjeve më të mirë me një ndërfaqe të përqendruar në fotografi.

Sapo ta instaloni shtojcën, ju do të keni opsionin për të organizuar Google Reader-in në dy deri në dymbëdhjetë kolona, duke iu mundësuar që të shfletoni uebfaqet dhe blogjet më lehtë, për të gjetur pastaj se çfarë dëshironi të lexoni pa klikuar edhe aq shumë herë “next”. Klikoni më poshtë për ta provuar.

Grid Preview për Google Reader. (PC World Albanian)

LEXO EDHE:  WhatsApp lançon sistemin e transfertave të parave

Tags >

GoogleRSS