Harduer

Pajisja BlackBerry X10: Shfaqen foto të reja

Publikuar , 31 Dhjetor 2012
0
Pajisja BlackBerry X10: Shfaqen foto të reja

Ja disa fotografi të pajisjes të cilën po e presin me padurim të gjithë blackberristët, nëse një kategori e tillë ende ekziston.

Bëhet fjalë për pajisjen nga seria N e cila karakterizohet me tastierën QWERTY, pra një nga pikat me të cilat BlackBerry fitoi famën.

Pajisja ndoshta në fund do të prezantohet me emrin BlackBerry X10, por për këtë duhet të presim deri më 30 janar. (PWorld Albanian)

BlackBerry X10  BlackBerry X103BlackBerry X102

LEXO EDHE:  Kamera e Galaxy S11 do të zërë një hapësirë të konsiderueshme dhe Samsung ka një arsye të fortë

Lajmet e fundit>