Harduer

Pajisja Sony Xperia Z: Fotogaleri

Publikuar , 05 Janar 2013
Pajisja Sony Xperia Z: Fotogaleri

Sony_Xperia_Z

Sony Xperia Z, penda e ardhshme e Sony-t me ekran 5 inç 1080p ka treguar në disa raste “bukurinë” e tij, kurse sot për të gjithë adhuruesit e këtij brendi vjen “ëmbëlsira” e vërtetë.

Në internet u shfaq fotogaleria e plotë e kësaj pajisjeje, kështu që tani (para prezantimit zyrtar) mund të shohim gati çdo detaj.

Të rikujtojmë, forca lëvizëse e kësaj pajisje do të jetë procesori katër bërthamësh Snapdragon S4 me fuqi 1,5 GHz dhe do të ketë 2GB RAM. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Google lançon rivalin e Apple AirDrop

Tags >

Xperia