Harduer

Panasonic shpalos Toughbook F9

Publikuar , 10 Qershor 2010
0
Panasonic shpalos Toughbook F9

Panasonic Toughbook F9 veçohet me ekran të gjerë 14.1 inç LED backlight, me rezolucion 1440 x 900 piksela, ka fuqi përpunuese nga Intel Core i5 520M 2.4 GHz dhe ka 2GB RAM DDR3 që mund të rritet deri në 6GB.

Përveç kësaj Toughbook F9 ka edhe HDD 320 GB, një DVD Super Multi Drive, WiFi të integruar 802.11 a.b.g.n, Bluetooth 2.1+EDR dhe WiMax opsional si dhe WWANB të integruar.

Panasonic Toughbook F9 do të paraqitet ë shitje në SHBA me 1 korrik të këtij viti dhe atë me një çmim prej 2.899 dollarë.

LEXO EDHE:  Xiaomi Mi Mix Alpha është një telefon i përbërë thuajse i gjithi nga ekrani