Harduer

Paraqitet LG Optimus 7 me Windows Phone 7

Sep 6 2010
0 Shpërndarje
Paraqitet LG Optimus 7 me Windows Phone 7

Tani duket se i riu LG Optimus 7 Windows Phone 7 është shfaqur në panairin e sivjetmë IFA, dhe celularë tërhoqi vëmendjen e shumëkujt me një tastierë rrëshqitëse QWERTY dhe me përkrahje për DNLA të shkëmbimit të medias, me pajisje që përkrahin këtë teknologji.

Celulari ka një dizajn atraktiv dhe fuqizohet nga sistemi i ri operativ i Microsoft, Windows Phone 7. LG E900, ka edhe veçori të shumta të ngjashme me celularët e tjerë të mençur ekzistues në treg, ndërsa sa i përket çmimit apo datës së paraqitjes në treg ende asgjë nuk është bërë e ditur.

Lajmet e fundit>