Lajmet

Pas maceve Snapchat lançon lentet për qentë

Publikuar , 24 Dhjetor 2018
Fillimisht vetëm një numër i kufizuar i lenteve do të funksionojë, ndërsa në ditët në vijim do të shtohen të tjera. Pas maceve Snapchat lançon lentet për qentë

A i keni provuar lentet e Snapchat me qentë më përpara? Edhe nëse ja keni arritur i bëni të funksionojnë, lentet e Snapchat nuk janë miqësore me qentë.

Pas solli lentet për macet muajin e kaluar, Snapchat tha sot se kamera e aplikacionit do të njohë fytyrat e qenve ashtu siç bën me njerëzit.

Fillimisht vetëm një numër i kufizuar i lenteve do të funksionojë, ndërsa në ditët në vijim do të shtohen të tjera.

Lentet për qentë janë opsioni më i ri i aplikacionit dhe teknologjisë së njohjes së fytyrës.

Vitin e kaluar Snapchat lançoi filtrat të cilët identifikonin ushqimin, pajisjet sportive e shumë të tjera. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  HyperX nxjerr në shitje tastierën e parë 60% mekanike

Tags >

Snapchat