Lajmet

Pas suksesit të Talking Tom, Outfit 7 sjell lojën më të re: Talking Tom Gold Run

Publikuar , 17 Korrik 2016
0
Pas suksesit të Talking Tom, Outfit 7 sjell lojën më të re: Talking Tom Gold Run

talking-tom-930x482Outfit 7 shërnoi një objektiv madhor me karakterin që të gjithë e njohin, Talking Tom duke arritur 4.5 miliard shkarkime në platformat mobile. Tom është një prej karkatereve më të njohura në të gjithë botën dhe numrën 250 milion përdorues aktivë në muaj.

Tani kompania po përpiqet të shfrytëzojë mundësi të reja me një lojë vrapimi, Talking Tom Gold Run. Një filozofi loje e cila erdhi në jetë me Temple Run, adhuruesit e Talking Tom mund të vrapojnë së bashku me të gjithë bandën e Talking Tom.

Loja është e disponueshme në iOS dhe Android si dhe Windows e Amazon. Na ngelet të shohim nëse do të arrijë suksesin e Pokemon Go. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”hWNqeXdYL74″]

LEXO EDHE:  Ja sesi të shtoni profilin e Instagram në biografinë tuaj në Facebook

Tags >

Tom