Lajmet

PC World fiton 3 çmime në America Digital Awards 2008

Publikuar , 06 Prill 2009
0
PC World fiton 3 çmime në America Digital Awards 2008

PCWorld.com ka fituar vendin e tretë në kategorinë Website of the Year: Service and Lifestyle. Ka fituar çmimin Best Online Video për testin torturues të iPhone 3G, në të cilën Redaktori Tim Moynihan e vendos iPhone 3G në një qese me çelësa, e lan me ujë dhe sapun, pastaj e gjuan në parking dhe në fund e shkel me motoçikletë (shikoni videon në: http://www.pcworld.com/article/157206/iphone_3g_tor-ture_tests.html)

PC World gjithashtu ka fituar edhe çmimin Best Podcast Series, çmim i cili mbulon disa tema të IT-së duke përfshirë iPhone, Explorer 8, thashetheme për Netbook dhe Amazon Kindle 2.

 

LEXO EDHE:  Gmail sugjeron subjekte në bazë të përmbajtjes së e-mailit

Lajmet e fundit>