Lajmet

PCWorld Albanian – Shkurt 2010

Publikuar , 08 Shkurt 2010
0
PCWorld Albanian – Shkurt 2010

TEMAT E NUMRIT

 • Truke interesante për Windows
  Ndiqni këshillat tona që ta bëni kompjuterin tuaj me Windows 7, Vista ose XP më të shpejtë, më të sigurt dhe më të lehtë për përdorim. 
 • Truket më të mira të Windows të gjitha kohërave
  Merrni maksimumin nga Windows me listën tonë prej 26 trukesh, shkurtesash dhe intervenimesh. 
 • Smartphone që mund t’i  besoni
  Sondazhi ynë ka identifikuar fituesit dhe humbësit në mesin e prodhuesve dhe operatorëve telefonik. 
 • Terabyte në xhepin tuaj
  Të shpejtë, mobil, të lirë dhe të vegjël, hard drajvët më të rinj portativ janë shumë të dobishëm.

DEPARTMENTE

 • Teknokoment
 • Edukim IT
 • Faqja e fundit

NJË HAP PARA

 • Kënaqja me Windows 7
  Përdoruesit po shfaqin shenja pozitive për përdorimin e Windows 7.
 • Beta Vëzhgim
 • Fanatik

VËZHGIM

 • Jo aq të shtrenjtë: Netbook nga operatorët mobil
  Tarifat për pakot mujore nuk do t’ju dalin aq të vogla sa keni menduar.
 • Blerësi skeptik
 • Në anën tuaj

BIZNES

 • Mobiloni zyrën tuaj me Craiglist
  Si të gjeni mobilie të lira.
 • Rrjet
 • Tech Audit

ALARM SIGURIE

 • Thyerja e Mega-D Botnet
  Ekspertët e sigurisë kanë marrë në dorë 250.000 PC që lëshojnë spam.
 • Gabime dhe riparime

ANALIZA & RENDITJE

 • Blu-ray Disc Players
  Kemi rankuar modelet më të lira dhe më të pranueshme për ju.

JA SE SI

 • Ndihmoni nga distanca
  Zgjidhni problemet e Windows me vegla aksesi nga distanca. 
 • Linja e përgjigjeve
 • Kompjuter pa telashe

 

LEXO EDHE:  AMD prezanton një procesor më të fuqishëm se Core i9-9920X dhe me gjysmën e çmimit

Lajmet e fundit>