Lajmet

Përditësimi adreson dështimin e papritur të aplikacionit Snapchat në iOS

Nga: PCWorld
Publikuar , 29 Qershor 2021
Përpara kalimit në versionin 11.34.1.35, aplikacioni jep një mesazh ku diçka ka shkuar keq dhe më pas dështuar. Përditësimi adreson dështimin e papritur të aplikacionit Snapchat në iOS

Nëse keni përjetuar probleme me aplikacionin Snapchat në iOS i cili dështon sapo hapej, atëherë një përditësim ka mbërritur në App Store për ti dhënë zgjidhje.

Problemi që është adresuar përmes një përditësimi nuk ka prekur versionin Android të aplikacionit.

Përpara kalimit në versionin 11.34.1.35, aplikacioni jep një mesazh ku diçka ka shkuar keq dhe më pas dështuar.

Nëse smartfoni ende nuk ka shkarkua përditësimin atëherë duhet ta bëni vetë duke shkuar në App Store. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Snapchat largon një prej filtrave më të kritikuar