Biznes

Përfitoni falas Samsung Gear Fit duke blerë telefonin inteligjent Galaxy S5

Publikuar , 13 Qershor 2014
0
Përfitoni falas Samsung Gear Fit duke blerë telefonin inteligjent Galaxy S5

gsmarena_001 (1)Nëse vendosni të blini telefonin inteligjent Samsung Galaxy S5 nga një dyqan Vodafon në Mbretërinë e Bashkuar deri më datë 26 qershor, ju do të merrni si dhuratë orën inteligjente Samsung Gear Fit.

Çmimi aktual i Samsung Gear Fit shkon deri në 149 paund. Në mënyrë që të përfitohet nga kjo ofertë përdoruesi duhet që të lidhë një kontratë me kompaninë Vodafone mbi një plan interneti 3G ose 4G në preferencë të tij.

Kjo kontratë do të zgjasë dy vite dhe përdoruesi është i detyruar të paguajë minimalisht rreth 47 paund në muaj. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Microsoft kërkon ti jepet fund sanksioneve Amerikane ndaj Huawei