Lajmet

Përmirësohet 1Password në Windows 10

Publikuar , 30 Maj 2018
0
Çmimi mbetet i njëjtë: klientët mund të paguajnë 2.99$ në muaj për një abonim vjetor ose 4.99 $ në muaj për një llogari familjare Përmirësohet 1Password në Windows 10

Disa ditë pas lëshimit të saj në Mac,AgileBits po sjell ridizenjimin e përmirësuar 1Password 7 për përdoruesit e saj të Windows.Të gjitha përmirësimet kryesore nga përditësimi macOS gjithashtu vijnë në versionin e Windows,por me shtimin e mbështetjes së Windows Hello (duke përfshirë identifikimin e fytyrës dhe vërtetimin e shenjës së gishtit).

Në një përmbledhje të shpejtë,pikat e reja të reklamimit të 1Password 7 janë faqja e saj më e lehtë për t’u lexuar,një dritare e dobishme për hapjen e shpejtë të fjalëkalimit kur përdoren aplikacionet që 1Password nuk mund t’i plotësojë automatikisht,dhe shkeljet e bazës së të dhënave,e cila ju lejon të përcaktoni nëse jeni ndikuar nga numri në rritje i shkeljeve të mëdha të të dhënave.

Çmimi mbetet i njëjtë: klientët mund të paguajnë 2.99$ në muaj për një abonim vjetor ose 4.99 $ në muaj për një llogari familjare;të dy planet kanë afate 30-ditore.Ju gjithashtu mund të blini një licencë individuale për $49.99 për një kohë të kufizuar,e cila do të arrijë deri në $ 64.99.

Kjo ju lejon të përdorni 1Password 7 në të gjitha pajisjet tuaja të Windows,por vetëm mbani mend se versionet e Windows dhe Mac kërkojnë blerje të ndara nëse nuk dëshironi të abonoheni. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Njihuni me Lida Tohidi nga San Francisco – Folësja më e re e AllWeb Albania 2019

Tags >

1Password