Lajmet

Përmirësohet sistemi operativ Android 4.4.2 KitKat

Publikuar , 09 Qershor 2014
0
Përmirësohet sistemi operativ Android 4.4.2 KitKat

gsmarena_002CyanogenMod 11.0 M7, është version më i ri i sistemit operativ shumë të njohur Android 4.4.2 KitKat. Ky version i ri është në dispozicion për tu shkarkuar në të gjithë telefonët dhe tabletët inteligjent.

CyanogenMOD 11.0 M7 ka një performancë të përgjithshme më të mirë, shërbim bluetooth të përmirësuar si dhe një suport më të mirë mbi informacionet që gjenden në telefonin tuaj. Krahas këtyre ndryshimeve, në versionin e ri, janë riparuar disa të meta që janë vërejtur në versionin e mëparshëm nga përdoruesit. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Njihuni me telefonin 5G më të hollë në botë