Harduer

Powerbeats2, kufjet me Wireless të kompanisë The Beats

Publikuar , 15 Qershor 2014
0
Powerbeats2, kufjet me Wireless të kompanisë The Beats

gsmarena_001 (1)Kompania e pajisjeve muzikore The Beats, e cila së fundmi u ble nga Apple, ka lançuar kufjet e reja , të cilat funksionojnë me anë të Wireless-it. Deri më sot kjo kompani ka hedhur në treg një shumëllojshmëri kufjesh, por kjo është hera e parë e prodhimit të kufjeve me Wireless.

Këtyre kufjeve u është vendosur emri Powebeats2 dhe janë të dizenjuara që të jenë rezistente ndaj ujit dhe djersës si dhe do të mund të punojnë 6 orë rresht me një karikim të vetëm. Çmimi i vendosur nga kompania është 199.95 dollarë. (PCWorld Albanain)

LEXO EDHE:  Koronavirusi dhe revolucioni i të punuarit nga shtëpia