Harduer

Printerat Lazer me Ngjyra Ofrojnë Shumëllojshmëri dhe Kursim

Publikuar , 31 Gusht 2009
0
Printerat Lazer me Ngjyra Ofrojnë Shumëllojshmëri dhe Kursim

Duke debutuar në vendin e dytë, C734dn i Lexmark është i orientuar mjaft mirë për përdorime të përgjithshme biznesi, me performancë të shpejtë, dupleksim automatik, madje dhe me aftësinë për të printuar mbi bannera. Xerox Phaser 7500/DN i ri, në vendin e tretë, është mjaft i kushtueshëm (për momentin $3300), por gjithashtu i shpejtë dhe i volitshëm, me cilësi mbresëlënëse fotografish dhe aftësi për format të gjerë. I shpejti FS-C5300DN i Kyocera Mita debuton në vendin e katërt. Tamburët e tij jetëgjatë e bëjnë mirëmbajtjen akoma më të lirë se zakonisht.

LEXO EDHE:  A do të shtrenjtohen iPhone e vitit të ardhshëm nga teknologjia 5G?