Lajmet

Produktet e Canon përzgjidhen për çmimin prestigjioz EISA në Evropë

Aug 17 2010
0 Shpërndarje
Produktet e Canon përzgjidhen për çmimin prestigjioz EISA në Evropë

“Canon EOS 550D (Canon Rebel T2i në SHBA dhe EOS Kiss X4 në Japoni) është emëruar Aparati Evropian i vitit 2010-2011, Canon EOS 7D ka ftuar titullin Aparati më i Avancuar Evropian SLR e vitit 2010-2011, dhe Canon LEGRIA HF M31 (VIXIA HF M31 dhe iVIS HF M31) ka marrë kurorën e kamerës më të mirë për familje Evropiane të vitit 2010-2011” ka raportuar Canon.
 
Çmimet EISA prezantohen për produktet e paraqitura në Evropë gjatë 12 muajve të fundit dhe të cilat gjykohen nga një panel i përbërë nga redaktorë të revistave të ndërlidhura me EISA, të cilët janë të specializuar në divizionin e tyre.

Lajmet e fundit>