Harduer

Publikohen fotot e telefonit Samsung me palosje të anuluar

Publikuar , 18 Qershor 2018
0
Ende nuk kemi asnjë përfytyrim sesi do të jetë pajisja por një foto e publikuar së fundi tregon se sesi do të ngjante telefoni me palosje i Samsung. Publikohen fotot e telefonit Samsung me palosje të anuluar

Telefoni i parë Samsung me palosje, për të cilin kompania premton shumë, tha se do të vijë vitin e ardhshëm.

Sipas disa raportimeve telefoni është prezantuar me dyer të mbyllura në CES në fillim të vitit.

Ende nuk kemi asnjë përfytyrim sesi do të jetë pajisja por një foto e publikuar së fundi tregon se sesi do të ngjante telefoni me palosje i Samsung.

Publikuesi i fotos thotë se telefoni kishte emrin e koduar Projekti V i cili është anuluar.

Nga fotoja shohim një telefon me dy ekrane dhe për nga dizajni ngjan me ZTE Axon M të vitit të kaluar. Pjesa e cila paloset është më e hodhe se trupi kryesor.

Nisur nga numri i modelit, ky telefon daton që nga Galaxy S6 dhe S7, pra mes 2015-ës dhe 2016-ës. Nuk dihet pse kompania anuloi projektin. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Vodafone do të heqë pajisjet e Huawei në Evropë, i kushton 200 milionë euro

Tags >

samsung