Lajmet

Publikohen imazhe jozyrtare të Galaxy S10, bie në sy ekrani i ri Infinity-O

Publikuar , 07 Dhjetor 2018
0
Një dizajn të tillë Samsung a ka paralajmëruar më parë dhe e quan Infinity-O ndërsa sot për herë të parë kemi një imazh i cili na tregon sesi do të ngjajë. Publikohen imazhe jozyrtare të Galaxy S10, bie në sy ekrani i ri Infinity-O

Ndërsa i afrohet debutimit të Samsung Galaxy S10-ës në fillim të 2019-ës, spekulimet dhe zërat rreth flagshipit të gjigandit Korean shtohen dita ditës.

Ditën e Marte një imazh i Galaxy S10-ës u publikua nga 91Mobiles.

Imazhi tregon një telefon me gjashtë kamera në total. Katër prej tyre gjenden në pjesën e pasme dhe dy në pjesën frontale.

Por detaji interesant është tek dy kamera ballore të cilat janë të shkëputura nga korniza e telefonit.

Një dizajn të tillë Samsung a ka paralajmëruar më parë dhe e quan Infinity-O ndërsa sot për herë të parë kemi një imazh i cili na tregon sesi do të ngjajë.

Specifikat e tjera të përfolura të Galaxy S10-ës janë:

  • Ekran 6.4-inç AMOLED
  • Rezolucion Quad HD
  • Skaner të shenjave të gishtërinjve nën ekran
  • Version i ri ri “Face Unlock”
  • Portë 3.5mm kufjesh
  • Procesor Snapdragon 8150 ose Exynos 9820
  • Bateri 3,700 mAh

Imazhet tregojnë telefonin në një ngjyrë blu e cila debutoi me Galaxy S9 dhe S9 Plus. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Rriten shitjet e smartfonëve në Evropë, si krahasohen Samsung, Huawei, Apple dhe Xiaomi