Lajmet

Publikohet eventi i plotë i zhvilluesve të Nokia-s i mbajtur në Kongresin Mobil Botëror

Mar 2 2014
0 Shpërndarje
Publikohet eventi i plotë i zhvilluesve të Nokia-s i mbajtur në Kongresin Mobil Botëror

Instagram-Nokia-1Nëse keni humbur eventin live të Zhvilluesve të Nokia-s në Kongresin Mobil Botëror ose doni ta shikoni përsëri për të zbuluar më shumë rreth aplikacioneve të fundit për seritë X të Nokia-s, telefonët Asha dhe Linjën Windows Phone, ose doni të dëgjoni për një orë rresht Stephen Elop, Timo Toikkanen, Bryan Biniak dhe pjesën tjetër të ekipit te Nokias.

Atëherë më poshtë do të keni mundësi të ndiqni videon nga Kongresi Mobil Botëror. (PCWorld Albanian)

Tags >

Nokia
Lajmet e fundit>