Harduer

Razer Lancehead është një maus wireless 140 dollarësh për adhuruesit e lojërave

Publikuar , 27 Prill 2017
0
Shumica gamerave kanë një këshillë, mos blini një maus wireless. Ndërsa sot Razer kërkon tu provojë atyre pse një maus wireless është po aq i mirë. Razer Lancehead është një maus wireless 140 dollarësh për adhuruesit e lojërave

Zgjedhja e një mausi të mirë për video lojërat më së shumti varet nga preferenca e përdoruesit por edhe nga disa funksionalitete kyçe.

Shumica gamerave kanë një këshillë, mos blini një maus wireless. Ndërsa sot Razer kërkon tu provojë atyre pse një maus wireless është po aq i mirë.

Razer shprehet se është mausi më i qëndrueshëm në botë me teknologjinë wireless. Ai vë në funksion një teknologji të quajtur Adaptive Frequency Technology e cila përzgjedhur frekuencat më të fuqishme në bandën 2.4 Ghz gjatë operimit.

Mausi premton 24 orë jetëgjatësi baterie dhe do të kushtojë 149 dollar. Razer do të shesë gjithashtu edhe një model tjetër të mausi, Lancehead Tournament Edition me kosto 80 dollar. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Privatësia, lufta e re mes shfletuesve

Tags >

Razer
Lajmet e fundit>