Lajmet

Risitë e këtij viti të Albanian ICT Awards

Publikuar , 06 Shkurt 2018
0
“Albanian ICT Awards” ka nisur rrugëtimin e edicionit të 6-të të konkursit. Por çfarë do të ofrojë këtë vit ? Risitë e këtij viti të Albanian ICT Awards

Albanian “ICT Awards” është një konkurs kombëtar, që ka për qëllim identifikimin, shpërblimin dhe promovimin e profesionistëve të shquar, udhëheqësve të suksesshëm të biznesit, novatorëve e të rinjve entuziastë të ICT.

Albanian "ICT Awards"

Albanian "ICT Awards" është një konkurs kombëtar, që ka për qëllim identifikimin, shpërblimin dhe promovimin e profesionistëve të shquar, udhëheqësve të suksesshëm të biznesit, novatorëve e të rinjve entuziastë të ICT. “Albanian ICT Awards” ka nisur rrugëtimin e edicionit të 6-të të konkursit. Por çfarë do të ofrojë këtë vit ?

Posted by Wake Up në Top Channel on Tuesday, 6 February 2018

“Albanian ICT Awards” ka nisur rrugëtimin e edicionit të 6-të të konkursit. Por çfarë do të ofrojë këtë vit ?

“Sivjet do kemi një tendencë të njerëzve që jetojnë jashtë Shqipërie, sepse kemi një fillim të tillë nga komunikimet, mënyra si na komunikojnë dhe ka raste ekstreme në fushën e inteligjencës artificiale që po shkëlqjenë”, thotë Kushtrim Shala, ekspert IT. /Top Channel

LEXO EDHE:  Autoriteti financiar më i lartë në SHBA: Kriptomonedha e Facebook nuk mund "të shkojë përpara"