Lajmet

Rockstar Games publikoi një Gameplay të Read Dead Redemption 2

Publikuar , 01 Tetor 2018
0
Rockstar Games publikoi sot një gameplay 4 minutëshe duke treguar efektet speciale që sjell loja “first person shooter.” Rockstar Games publikoi një Gameplay të Read Dead Redemption 2

Jemi vetëm një muaj larg nga debutimi i Red Dead Redemption 2, pasardhësit të një prej lojërave më popullore të epokës PS3 dhe Xbox.

Read Dead Redemption debutoi për herë të parë në 2010-ën dhe fansat thuajse kanë pritur prej mese një dekade për edicionin e dytë ku mund të vazhdonin aventurën e tyre.

Rockstar Games publikoi sot një gameplay 4 minutëshe duke treguar efektet speciale që sjell loja “first person shooter.”

Me RDR2 lojtarët do të kenë më shumë opsione përshtatjeje ku mund të përcaktojnë se çfarë do të veshë personazhi Arthur Morgan, hajë dhe si të ruajë higjienën personale.

Videon e gameplay e gjeni mëposhtë. Read Dead Redemption 2 debuton më 26 Tetor. /GameWorld Albanian

LEXO EDHE:  Bankat Gjermane distancohen nga verifikimi i veprimeve bankare përmes SMS