Lajmet

Samsung B7300

Publikuar , 18 Maj 2009
0
Samsung B7300

Ju kemi treguar pak kohë më parë se pajsija me ekran të ndjeshëm në prekje dhe që funksionon në sistemin operativ Windows Mobile, Samsung B7300 është në rrugëtim e sipër.

Duket se sot, kemi kuptuar specifikat kyçqe të Samsung B7300 dhe nuk ka shumë për çfarë të shkruhet. Gjëja më e mirë që mund të themi tani për tani mbi Samsung B7300, është se do të jetë një smartphone plotësisht i ndjeshëm në prekje dhe atë me një çmim mjaft të lirë.

Specifikat përfshijnë: 

  • Quad-band GSM, GPRS, Edge
  • Windows  Mobile OS, TouchWiz UI
  • Ekran TFT LCD 3.2” 320×400px
  • Kamerë 3.2 megapiksel
  • FM Radio
  • GPS të integruar
  • Bluetooth 2.0, USB 2.0 (microUSB)
  • Dimensionet: 107,9 x 51,8 x 12,98 mm
  • Pesha: 100gr

Për fat të keq edhe nëse do të kishte ruajtur pamjet e bukur të Samsung UltraTouch S8300, B7300 ka humbur shumë pjesë të mira të cilat e bëjnë një konsumatorë të lumtur. E dini për çka e kam fjalën, gjërat si tastier që rrëshqet anash, Wi-Fi dhe lidhje 3G.

Pavarësisht kësaj, sigurisht që do të jetë një pajsije e lire në vend së të jetë një celular i mençur me ekran të ndjeshëm në prekje. Dhe nëse menaxhon nën çmimin prej 200 euro, mund të bëhet një produkt mjaft i shitur nga Samsung.
 

LEXO EDHE:  Interneti në panik, bien dhjetëra uebsajte por jo për fajin e tyre