Harduer

Samsung Galaxy S III nuk do të ndryshojë shumë nga ai S II

Publikuar , 17 Prill 2012
0
Samsung Galaxy S III nuk do të ndryshojë shumë nga ai S II

Sidoqoftë, këto raporte janë hedhur poshtë nga thashethemet e reja që tregonin që smartphone i shumëpritur do të jetë në fakt me butonin home. Sidoqoftë, shpresat për një ndryshim të dizajnit janë diçka për të cilat konsumatorët janë të sigurt që duhet të presin por raporti i fundit nga CNET mund t’i zhgënjejë ata që e presin këtë gjë.

Sa i përket raportit të veçantë, një burim nga industria e telekomit në Britaninë e Madhe ka deklaruar që në vend se të bëhet një rishikim i plotë, lloji i ri i këtij smartphone nga Samsung do të ketë vetëm disa ndryshime të vogla. Burimi ka pëlqyer ndryshimin e bërë tek iPhone 4S kur ishte përditësuar nga iPhone 4. Burimi anonim nuk ka zbuluar mjaft rreth smartphone kur bëhet fjalë për hollësitë rreth tij por thotë që duhet të bëhet një shikim në HTC One X dhe të dijë se çfarë përgjithësisht mund të pres./pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Samsung do të prodhojë dy versione të Galaxy Note 10 me ekran 6.28-inç dhe 6.75-inç

Lajmet e fundit>