Analiza

Samsung Galaxy S3 vs. Apple iPhone 4S, kush është më i fortë?

Publikuar , 14 Gusht 2012
0
Samsung Galaxy S3 vs. Apple iPhone 4S, kush është më i fortë?

Tani me të vërtetë që kemi parë shumë gjëra.

Më poshtë është video që tregon pajisjet Samsung Galaxy S3 dhe iPhone 4S se si tërhiqen përgjatë asfaltit.

Që të dy telefonat janë të rinjë dhe në video paraqiten duke dalë për herë të parë nga pakoja e sapo blerë.

Se cili nga telefonat do të t’I rezistojë më mirë kësaj dhune, më mirë shikojeni videon.

Mos harroni të na shkruani se a çfarë mendonit më parë për këtë? (PC World Albanian)

[youtube id=”BK318yBOvjw”]

LEXO EDHE:  Franca thirrje për rregulla të përbashkëta Evropiane për monedhat dixhitale

Lajmet e fundit>