Harduer

Samsung Galaxy S5 testohet me disa aplikacione (Video)

Publikuar , 26 Shkurt 2014
0
Samsung Galaxy S5 testohet me disa aplikacione (Video)

OÇfarë mendoni për smartfonin e fuqishëm më të fundit Android dhe çfarë do bënit sapo ta keni në duart tuaja ? Shumë e thjeshtë: Do bënit disa testime të standardeve dhe të performacës së aplikacioneve për të shikuar sesa i shpejtë është.

Disa nuk e humbën rastin për ta bërë këtë gjë në Kongresin Mobil Botëror në Barcelonë. Në videon e mëposhtme do të shikoni disa testime të bëra me disa nga aplikacionet më popullore që të japin një ide rreth performancës së smartfonit tuaj.

Testimet u bënë me aplikacionet Quadrant, AnTuTu, GFXBench, Basemark X dhe Galaxy S5. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”TOWpwAhlElY”]

LEXO EDHE:  Pse Samsung One UI është një prej softuerëve më të mirë vendosur në një smartfon

Lajmet e fundit>