Harduer

Samsung Galaxy S6 Edge Plus me ekran 5.7 inç pozon përpara kamerës

Publikuar , 20 Korrik 2015
0
Samsung Galaxy S6 Edge Plus me ekran 5.7 inç pozon përpara kamerës

gsmarena_001

Disa foto të Samsung Galaxy S6 Edge Plus kanë bërë xhiron në internet. Ky smartfon pozoi përpara kamerës pranë Galaxy Note 4 ku bie në sy madhësia pothuajse e njëjtë e dy smartfonëve.

gsmarena_002

Smartfoni në foto është po i njëjti që kemi parë në disa imazhe të përpunuara. Ai ngjan terësisht si një Galaxy S6 Edge por i zmadhuar. Specifikat e përfolura mendohet të jenë: Proçesor Exynos 7422 ose Snapdragon 808, ekran 5.7 inç 2K, 16 megapiksel kamër e pasme dhe 5 megapiksel frontale. Ky smartfon pritet të debutojë në 12 gusht së bashku me Galaxy Note 5. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Ja sesi të ndiqni live prezantimin e Galaxy Note 10

Lajmet e fundit>