Blog

Samsung mban një aktivitet surprizë më 11 Tetor

Sep 14 2018
0 Shpërndarje
Sipas imazhit të ftesës së publikuar mund të bëhet fjalë për një pajisje që ka në fokus fotografinë. Samsung mban një aktivitet surprizë më 11 Tetor

Samsung bëri të ditur ditën e sotme se do të mbajë një aktivitet surprizë më 11 Tetor për pajisjen e re Galaxy. Ftesa shkruan në “4X fund.”

Mbetet e paqartë se për çfarë telefoni Samsung bëhet fjalë. Kompania zakonisht fokusohet tek aktivitetet vjetor të Note por ftesa premton telefonin më të ri Galaxy.

Sipas imazhit të ftesës së publikuar mund të bëhet fjalë për një pajisje që ka në fokus fotografinë.

Mbase një telefon i rangut të mesëm me më shumë se dy kamera? Rikthimi i Galaxy Zoom? Apo telefoni që paloset?

Mbetet për tu mësuar çdo gjë më 11 Tetor. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  BuzzFeed dhe Dodo mundësojnë që çdo ditë të jetë epike në Super Slow-mo me Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Tags >

samsung
Lajmet e fundit>