Harduer

Samsung njofton përdoruesit në Instagram për ardhjen e Galaxy K

Publikuar , 28 Prill 2014
0
Samsung njofton përdoruesit në Instagram për ardhjen e Galaxy K

samsung-logo2Samsung ditën e nesërme do të mbajë një event ku pritet që kompania të prezantojë Galaxy K, pasuesin e Galaxy S4 Zoom. Kompania tashmë ka vendosur një video në Instagram e cila zgjeron në detaje shkrimin Red Dot Design Museum, me diçiturën “Meet #TheNextGalaxy”.

Bashkohuni me ne për përditësime Live më 29 prill në orën 11 AM”. Zmadhimi në video ngjason me një zmadhim Optik në telefon, si dhe të qenurit e Red Dot Design Musem në videon e postuar mund të mos jetë thjesht një rastësi. Gjithsesi do e zbulojmë ditën e nesërme. Videon mund ta ndiqni këtu. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Ish-bashkëshortja e njeriut më të pasur në botë dhuron gjysmën e pasurisë për bamirësi

Lajmet e fundit>