Lajmet

Samsung nuk do të ofrojë më tema falas

Publikuar , 16 Nëntor 2018
0
Më pas përdoruesit mund ti provojnë për 14 ditë përpara se të vendosin nëse duan ti blejnë ose jo. Samsung nuk do të ofrojë më tema falas

Në përpjekje për të gjeneruar më shumë të ardhura nga përdoruesit, Samsung do të ndalojë së ofruar tema falas.

Ndryshimi do të implementohet me Android Pie vitin e ardhshëm sipas raporteve.

Më pas përdoruesit mund ti provojnë për 14 ditë përpara se të vendosin nëse duan ti blejnë ose jo.

Dyqani i temave dhe sfondeve përveç atyre falas ka edhe me pagesë.

Përdoruesit pasi kanë provuar temën do të kenë mundësi të rikthehen tek tema “TouchWiz” e Samsung.

Gjithashtu kompania po përgatitet për lançimin e një pamje të re të quajtur One UI. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Monego dhe Iute Credit kanë dhënë 70 milionë euro kredi në Kosovë

Tags >

samsung