Lajmet

Samsung përditëson Galaxy S6 dhe S6 Edge. Sjell aplikacione të reja të Microsoft

Publikuar , 18 Shtator 2015
0
Samsung përditëson Galaxy S6 dhe S6 Edge. Sjell aplikacione të reja të Microsoft

gsmarena_002Smartfonët Galaxy S6 dhe S6 Edge po marrin një përditësim i cili instalonte më shumë aplikacione të Microsoft përfshi Office, Word, dhe PowerPoint. Që të dy smartfonët shiten me aplikacionet Microsoft OneDrive dhe OneNote të instaluara.

Me madhësi prej 220 MB, përditësimi ka një numër ndërtimi LMY47X.G925FXXU2COH2 dhe instalohen aplikacionet e lartpërmendura pas dijeninë e përdoruesit.

Kur dhe nëse do e merrni përditësimin apo jo varet nga rajoni dhe operatori celular i juaji. Aktualisht nuk ka informacion të detajuar rreth tij. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Facebook vazhdon të rritet

Tags >

Galaxy S6
Lajmet e fundit>