Harduer

Samsung prezanton telefonin e dytë me kapakë me palosje

Publikuar , 23 Qershor 2017
0
Dy modele do të prodhohen: një model LTE dhe një 3G. Telefoni do të kushtojë 260 dollar dhe për momentin është në shitje në Korenë e Jugut. Samsung prezanton telefonin e dytë me kapakë me palosje Photo Source: Samsung

Samsung ka vendosur të mbajë të gjallë ëndrrën e një telefoni me kapakë i cili një ditë do të përqafohet masivisht nga konsumatorët.

Kompania prezantoi Folder Flip 2, një model pothuajse i ngjashëm me paraardhësin. Përveç pamjes së jashtme, Flip 2 ndryshon nga Flip në harduerin e brendshëm.

Ka ekran 3.8 inç, 2GB RAM, bateri 1,950 mAh, 256GB memorje të brendshme dhe procesor katër bërthamësh 1.4 Ghz.

Dy modele do të prodhohen: një model LTE dhe një 3G. Telefoni do të kushtojë 260 dollar dhe për momentin është në shitje në Korenë e Jugut.

Mesazhi ynë për Samsung: të lutemi nxirreni këtë telefon jashtë Koresë. Edhe pse keni dyshime mbi shitjet e telefonit, të paktën ju detyroheni konsumatorëve një mundësi. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Një kompani Izraelite pretendon se mund të hakojë çdo model të iPhone