Harduer

Samsung vjen më një monitor të ri, i optimizuar për Windows 8

Publikuar , 03 Janar 2013
0
Samsung vjen më një monitor të ri, i optimizuar për Windows 8

SamsungSamsung do të nisë vitin 2013 me nxjerrjen e një monitor të ri me prekje të serisë 7 SC770.

Monitori i ri është i optimizuar për Windows 8.

Monitori LCD 24 inç mbështet deri në 10 pika prekjeje të njëkohshme në ekranin 1080 x 1920 dhe rrotullohet 90 gradë.

Akoma nuk ka informacione për çmimin e monitorit dhe kohën se kur do të jetë i disponueshëm.

Këto lloj të dhënash priten të bëhen zyrtare në javën e ardhshme në CES. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Samsung ndërton fabrikën 8 miliardë dollarëshe që do të revolucionarizojë industrinë cloud