Lajmet

Sepp Blatter, cicëron

Publikuar , 11 Qershor 2010
0
Sepp Blatter, cicëron

Llogaria e Blatter, @seppblatter u paraqit live të enjten, në momentin më të përshtatshëm për hapjen e ngjarjes më të madhe futbollistike në botë dhe 74 vjeçari nga Zvicra deri më tani sa po e shkruaj këtë artikull ka mbi 13.000 përcjellës.

Blatter për dallim prej lojtarëve që marrin pjesë në kampionat, ka fatin të përdor shërbimin për mikro-blog, ndërsa lojtarët si për shembull të kombëtares së Holandës nuk kanë të drejtë të përdorin Twitter gjatë Kampionatit Botëror.

LEXO EDHE:  Rregullat për viza amerikane, ja pse nuk duhet të postoni shumë online