Lajmet

Shakaja e Google për 1 prillin

Publikuar , 02 Prill 2013
0
Shakaja e Google për 1 prillin

GoogleNë përpjekje për të sjellë komunikimin elektronik në shekullin e 21-të, skuadra e Google raportoi se kanë 6 vjet që po punojnë për ta bërë me ngjyra eksperiencën tuaj të e-mailit.

Gmail Blue ka të gjitha ato që kërkoni, vetëm që janë blu.

Madje edhe një video prezantimi është vendosur dhe në YouTube për ta treguar këtë projekt.

Gjithesi menaxheri i projektit Richard Pargo thotë që normalisht kjo është një video me rastin e 1 prillit.

Sigurohuni që ta shikoni dhe vetë videon, por kurrsesi mos e merrni seriozisht. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”Zr4JwPb99qU”]

 

LEXO EDHE:  Më në fund aplikacioni i Google pajiset me Dark Mode

Tags >

Google