Biznes

Shërbimi i shitjes së produkteve teknologjike Newegg synon zgjerimin në tregjet aziatike dhe evropiane

Publikuar , 14 Gusht 2014
0
Shërbimi i shitjes së produkteve teknologjike Newegg synon zgjerimin në tregjet aziatike dhe evropiane

gsmarena_001 (2)Faqja e specializuar në reklamimin dhe shitjen e produkteve teknologjike , Newegg, ka deklaruar se synon të zgjerohet më shumë duke patur si qëllım tregjet aziatike dhe europiane.

Shërbimi, tani do të jetë i gatshëm në Indi, Irlandë, Singapor, Zelandën e re, Poloni dhe Holandë. Në qoftë se ju jetoni në një nga këto vende, do të shikoni që faqja Newegg do të jetë e pranishme në “Homepage” të shfletuesit tuaj të internetit.

Për fat të keq, tregje të tilla online si Newegg nuk kanë një sasi të lartë produktesh si tregjet virtuale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nëse bëjmë një krahasim. Megjithatë kjo faqe ka një sasi të lartë produktesh teknologjike si proçesorë kompjuteri, motherboard, karta grafike, memorie komjuteri (hard disk) , RAM, kasa dhe pjesë të tjera që mund t`ju nevojiten nëse dëshironi të përmirësoni ose të ndërtoni kompjuterin tuaj personal. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Grafina, një material i ri me aftësi të rralla

Lajmet e fundit>