Ja se si

Shikoni në YouTube vetëm duke mbajtur miun sipër

Publikuar , 05 Mars 2011
0
Shikoni në YouTube vetëm duke mbajtur miun sipër

Ndoshta kërkoni shumë gjëra në YouTube dhe pak video ju kënaqin me përmbajtjen që ju përshtatetl. Kaloni shumë kohë duke u munduar që të shikoni video të ndryshme dhe riktheheni të pakënaqur në faqen e kërkimeve, ose shikoni në pjesën e videove të ngjashme. Kjo me siguri që ju merr mjaft kohë. Por kjo shtesë do të mund të ju ndihmonte rreth këtyre çështjeve. Të paktën, ju do të kurseni kohën tuaj të vlefshme.

Instaloni shtesën, vendosni miun mbi ndonjë thumbnail të ndonjë videoje të ngarkuar në YouTube dhe pamje paraqitet në këndin e djathtë të sipërm në dritaren drejtkëndëshe të shfletuesit Chrome.

Shkarkojeni
këtë shtesë për Google Chrome./pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Ja sesi të ndiqni live prezantimin e Galaxy S10

Lajmet e fundit>