Lajmet

Shikoni njësinë e ardhshme të Intel për kompjuterët (Video)

Publikuar , 03 Dhjetor 2012
0
Shikoni njësinë e ardhshme të Intel për kompjuterët (Video)

Intel dhe ARM përballen me njëra tjetrën.

Njësitë e reja të Intel janë më të fuqishme, ato karakterizohen nga një procesor 17W Core-i3-3217U 1.8GHz në një Motherboard QS77, katër porta USB 3.0, një portë thunderbolt, dhe një portë HDMI.

Pajisja suporton deri në 16 GB të një RAM-i DDR3 dhe ka një slot PCI për wireless dhe m-SATA SSD.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  8 shtojcat në Chrome dhe Firefox që kanë vjedhur të dhëna nga miliona përdorues

Tags >

intel