Harduer

Shikoni prezantimin e telefonit Fire Phone nga Amazon

Publikuar , 19 Qershor 2014
0
Shikoni prezantimin e telefonit Fire Phone nga Amazon

Amazon_2014_336-730x486Amazon ka mbajtur shumë ngjarje për shtyp ku ka zbuluar gjëra të shumta, por gjatë ditës së djeshme, përqendrimi kryesor ishte vetëm në një produkt: Fire Phone i ri. Shefi ekzekutiv i Amazon-it, Jeff Bezos, e kaloi pjesën më të madhe të ngjarjes së kompanisë së tij duke paraqitur pajisjen e re, e cila është planifikuar të dalë në shitje muajin e ardhshëm ekskluzivisht në AT&T në SHBA për 199.99 dollarë.

Ju mund të shikoni tërë konferencën për shtyp për ta kuptuar se si punojnë disa veçori të reja, duke përfshirë perspektivën dinamike dhe kërkimin Firefly. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”w95kwXy_MOY”]

LEXO EDHE:  Google lançon versionin e aplikacionit të kërkimit për përdoruesit me akses të kufizuar në internet

Tags >

Amazon