Softuer

Shkarkoni falas sistemin Windows 8

Publikuar , 14 Shtator 2011
0
Shkarkoni falas sistemin Windows 8

Ajo se çfarë duhet të bëni për ta marrë këtë sistem është që të klikoni këtu dhe ta shkarkoni. Pasi ta keni shkarkuar dhe provuar, do të na vinte mirë që t’i shihnim mendimet tuaja për të.

Nëse nuk keni guxim që ta provoni, atëherë prisni deri në vitin 2012 kur edhe planifikohet lëshimi i versionit komercial të këtij sistemi të ri Windows./pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Rendi kronologjik i postimeve të Twitter vjen edhe në Android

Lajmet e fundit>