Lajmet

Shkarkoni pa pagesë guidat “Surface Pro 2” dhe “Surface 2” nga Microsoft

Publikuar , 21 Dhjetor 2013
0
Shkarkoni pa pagesë guidat “Surface Pro 2” dhe “Surface 2” nga Microsoft

sshot52b0925369a2cNëse keni planifikuar të merrni një tablet të ri Surface, atëherë ju duhet të merrni guida falas për “Surface Pro 2” dhe “Surface 2” nga uebfaqja e kompanisë Microsoft.

Këto guida mbulojnë një mori të gjerë të fushave si instalimi, gjërat bazike rreth sistemit operativ, fillimi që ta bëni tabletin të ri Surface “tuajin” me aplikacionet e parapëlqyera, hollësi rreth harduerit të tabletit tuaj të ri, lidhja e pajisjeve të tjera, rrjetat dhe shumë më tepër.

Ju mund të zgjidhni guidën përkatëse për tabletin tuaj Surface duke e vizituar këtë lidhje. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Windows 10 e instaluar në gjysmën e kompjuterëve me sistemin operativ të Microsoft